Kniha návštěv

KOŠÍK

Nahrávky
--
eZpěvník
85 (200 Kč)
Ostatní
--
Dodání
0 Kč (0,00 €)
Celkem
200 Kč (8,00 €)

Upravit | ObjednatPošlete nám nový vzkaz

Váš vzkaz:

Vaše jméno:

Váš email (nepovinný parametr, nebude zobrazen):
Vzkazy

| strana 1 | starší
Děkuji velmi za nedělní koncert ve Žďáru nad Sázavou, ač důchodkyně, podupávala jsem si do rytmu:-), díky za evangelizaci!
Jarmila, 20.7.2017, 22:18
GW: Díky, že jste za námi přišla. Moc vás zdraví naše Kiki, se kterou jste mluvila po koncertě.

Vidím, že budete koncertovat na CSM v Olomouci. Zdržíte se i na den s rodinami? Bylo by mi potěšením... ;o)
Permoník, 16.7.2017, 20:40
GW: Ahoj Permoníku, oficiální koncert GW na CSM je ve čtvrtek. V sobotu, na den s rodinami se chystá řada z nás individuálně, takže se určitě potkáme.

Zdravím Vás, mohla bych se zeptat máte někde nahrávku vaší písně klíče k poznání, pakliže ano bylo by možné zaslat na email, moc děkuji.
V.
Veronika, 2.7.2017, 13:50
GW: Dobrý den, nahrávku této písně nemáme.

Zdá se nám to,nebo váš porotce z klipu "BE GOOD BE IN!" je tento týden v "Prostřenu" ?
Jiří Kuchařík, 5.6.2017, 19:49
GW: Ano. Jeden "Náš" porotce prostírá v televizi, a ten druhý bude prostírat až v sobotu... tento týden se žení. Takže máme všude "Prostřeno". :)

Přesto ,že se nás sešlo u Petrínů v Č.Budějovicích málo/malá osvěta/,moc se nám váš koncert líbil.Zakoupili jsme CD a budeme zas půl roku v autě poslouchat.Děkujeme Blaškovi.
Jiří Blaško, 5.6.2017, 12:34

Milá, bývalá Paprsčata. Všechno nej nej k dnešnímu svátku dětí (vyjímka je Joe) vám přeje adoptivní mamka Alča
Alča, 1.6.2017, 13:00
GW: Děkujeme, mamčo. :-)))

Dobrý den, rád bych se zeptal na jednu věc...respektive jedné věci u vaší skupiny nerozumím. Zažil jsem koncer ještě "paprsků" a také jsem navštívil koncert nynějšího "goodworku" a jedna věc mi prostě neštymuje. V nějakých rozhovorech jste uvedli, že zámerně ve svých textech nezminujete Boha a vaše texty často nejdou jednoznačně křesťanské. Děláte to proto, abyste evangelizovali mladé nevěřící lidi. - alespon tak jsem to z vaších rozhovorů pochopil. A moje otázka zní: proč tedy děláte koncerty v převážně v kostelech? proč nevyjdete mezi nevěřící? Děkuji za odpověd.
Adam Jelen, 16.5.2017, 20:16
GW: Dobrý den. Téma "dělání" koncertů je dost široké. Můžete "dělat koncerty", můžete být zván na koncerty. Koncerty pořádají např. církve - a ty směřují koncerty buď do kostelů, nebo třeba do kulturních domů. Jiné koncerty organizují města a obce - a ty také své koncerty dělají např. v sálech, nebo v kostelech. Dokážete rozklíčovat, který z koncertů v našem seznamu je určen věřícím a který nevěřícím?

V sobotu jsme byli na koncertě a bylo to fakt supeeeer!!!! :-)
Kristýna Fardová, 5.5.2017, 20:32

Úžasný zážitek ze sobotního koncertu ve Spálově. Děkujeme. Nic víc není třeba dodávat.
Zdenka a Jaroslav Zdražilovi, 2.5.2017, 10:49

Jste fakt suproví, koncert ve Slušovicích neměl chybu, doufám, že přijedete brzy zase! Už ted se těším. Děkuji za práci kterou děláte.
Martin, 18.4.2017, 20:00

| strana 1 | starší