Kniha návštěv

KOŠÍK

Nahrávky
--
eZpěvník
85 (200 Kč)
Ostatní
--
Dodání
0 Kč (0,00 €)
Celkem
200 Kč (8,00 €)

Upravit | ObjednatPošlete nám nový vzkaz

Váš vzkaz:

Vaše jméno:

Váš email (nepovinný parametr, nebude zobrazen):
Vzkazy

| strana 1 | starší
Vaše hudba mě prostě baví!! <3
Milan z Brna, 8.1.2018, 9:34

Moje milovaná skupino, děláte teď i na něčem jiném než na koncertech? Už se nemůžu dočkat nějaké Vaší nové písně, nového videoklipu či nového CD. Na koncerty samozřejmě chodím, ale těším se čím vším mě ještě překvapíte. Ať Pán žehná Vaší práci, děláte ji dobře, což potvrzuje i Váš název.
Roman, 23.11.2017, 22:47
GW: Ahoj Romane, snažíme se a stále na něčem makáme. Na předvánočních koncertech představíme 3 písně k této příležitosti, které nejsou na žádném CD. Dokončujeme nový videoklip, takže ten taky brzy přijde na řadu. V hlavě máme celou řadu věcí, které chceme realizovat a až přijde ten správný čas, rádi se s nimi podělíme.

Drazí členové skupiny Good Work, jsem hodně náročný posluchač. Ale to co jsem slyšel v Újezdu u Brna jsem jakživ nikdy neslyšel ani neviděl! Tolik energie, tolik výborných sólistů, výborní muzikanti, profesionální vystupování. Pár chybiček by se sice našlo, ale to se v tom oceánu dobrého ztratilo. Tak kvalitní muziku jsem myslel, že si poslechnu jen doma na CD nebo na koncertech se vstupným 1000,- a výš, ale změnili jste mi obzor. (ikdyž pravda - nakonec jsem tam skoro tu 1000 nechal - 3 CD a vstup mě a mou polovičku, ale pro mě to byly dobře investované peníze). No zkrátka Vám moc za tento koncert děkuji a určitě jsem Vás naživo neslyšel naposled!
náročný posluchač a nyní věrný fanoušek skupiny, 23.11.2017, 9:38

Dobrý den,byli jsme na vašem koncertě ve Velkých Němčicích a moc se nám líbil. Přijeli jsme za vámi z Újezda u Brna, protože nedělní mše s vaší účastí byla úžasná. Asi byste měli změnit taktiku - nejdříve ochutnávka při mši a následně koncert. Člověk týden po ohláškách zapomene, že přijede "nějaká neznámá" kapela. Děkuji za hudbu, kterou děláte :-).
Pavel, 21.11.2017, 10:03

Váš koncert tady v Újezdě u Brna byl nádherný! Jsem už seniorka, ale muziku miluji. Ta vaše je plná energie a radosti. Atmosféra, kterou jste vytvořili,zcela pohltila i mého 12ti letého vnuka - jinak "uzívaného" ze všech pokusů jej zaujmout :). Ještě jednou díky!!!
RP, 21.11.2017, 8:36

Ty profilové fotky byste mohli nastavit tak, aby šly zvětšit. Zejména v případě cellistky ... ;-) a při koncertech by mohla stát třeba úplně vpředu.
Petr, 29.10.2017, 18:05

Dobrý den, v létě jsme se dočetli z plakátu o vašem koncertě v Radešínské Svratce. Proto jsme tam zamířili už na nedělní mši. Byli jsme nadšení. Bohoslužba s vaší hudbou se dostala do úplně jiné dimenze. Bylo to fakt skvělé!!! V navazujícím asi hodinovém koncertu se nám zdálo přespříliš mluveného slova. Víc písní a méně řečí by zážitek rozhodně zvýšilo :-) Koupili jsme si vaše CD a synové nás už 4 měsíce nenechají v autě pustit jiné CD než to vaše. Takže se těšíme až se dostaneme na váš další koncert. Snad je na klasickém koncertu trochu méně mluvení ;-)
Radka, 27.10.2017, 22:48

Děkuji velmi za nedělní koncert ve Žďáru nad Sázavou, ač důchodkyně, podupávala jsem si do rytmu:-), díky za evangelizaci!
Jarmila, 20.7.2017, 22:18
GW: Díky, že jste za námi přišla. Moc vás zdraví naše Kiki, se kterou jste mluvila po koncertě.

Vidím, že budete koncertovat na CSM v Olomouci. Zdržíte se i na den s rodinami? Bylo by mi potěšením... ;o)
Permoník, 16.7.2017, 20:40
GW: Ahoj Permoníku, oficiální koncert GW na CSM je ve čtvrtek. V sobotu, na den s rodinami se chystá řada z nás individuálně, takže se určitě potkáme.

Zdravím Vás, mohla bych se zeptat máte někde nahrávku vaší písně klíče k poznání, pakliže ano bylo by možné zaslat na email, moc děkuji.
V.
Veronika, 2.7.2017, 13:50
GW: Dobrý den, nahrávku této písně nemáme.

| strana 1 | starší