Profily

KOŠÍK

Nahrávky
--
eZpěvník
84 (199 Kč)
Ostatní
--
Dodání
0 Kč (0,00 €)
Celkem
199 Kč (7,96 €)

Upravit | Objednat

HLAVNÍ
STRÁNKA

Všichni členové skupiny

LUKÁŠ THEUER

 

Kapela - Basa

Vedení - strážce kasy

Technické zázemí - Vedoucí reklamací


Přibyl dotazník. Ale to ještě není vše.... další vylepšení se chystá.


Otázky a odpovědi

Od kdy jsem v GOOD WORKu?

No poprvé jsem se tu objevil v 21. století po Kristu. Přesně to bylo roku 2009, na přelomu jarních a letních měsíců. Pamatuju si to úplně přesně; byl to pátek, počasí nic moc a asi půl hodiny jsem čekal před DOMEM FARNOSTI v Porubě. Když už jsem měl trošku obavu, že jsem se seknul a měl jsem dorazit někde jinde, otevřela mi dveře jedna milá slečna..


Jsem nervózní před koncertem?

Tak krapet jsem nervozní vždycky. Nejhorší byl úplně první koncert, když jsem začal zpívat ve sboru. To vím že jsem nebyl nervozní jen na začátku, ale i během a dokonce i po koncertě. Dnes bývám vždy nervozní před jednou písničkou a tou je písnička FREEDOM IS COMING. Je tam hodně "těžká" basová linka, a proto jsem vždycky nervozní nejen u této písničky, ale i u dvou předchozích. Je to totiž vždycky 50:50 zda to vyjde nebo ne..


V jakém oblečení se cítím nejlépe?

Co se týká oblečení, tak od turné 2016 strašný úlet v kalhotech typu Skinny; k tomu nějaké pěkné triko a klobrc..


Co mě dokáže dost pobavit?

Dobrý vtip (důležité když to přednašející umí dobře podat), dobrá hláška (těch je v Good Worku vždycky spousta), dobrá komedie (nejradši mám komedie s Louis de Funsem, ale samozřejmě nedám dopustit na starou českou klasiku)..


Oblíbená sportovní aktivita?

No já jsem od přírody méně sportovně nadaný, takže mě nebaví takové ty sporty jako gymnastika, atletika, míčové hry. Strašně mě ale baví sporty jako je vysokohorská turistika, cykloturistika, plavání a lyžování (jak běžky tak sjezdky). S tím lyžováním se k mé osobě váže hodně dobrá historka, ale to zde nebudu psát. Koho by to zajímalo, tak mi napište a já Vám to napíšu..


Oblíbená příloha k jídlu?

Mé oblíbené přílohy jsou teměř všechny přílohy (kromě kuskusu). Vždy zaleží k čemu je ta příloha podávána. Nejradši mám ale jídla kde je přílohou knedlík. Takže knedlík asi nejvíce oblíbená příloha (hold tradiční česká kuchyně)..


Oblíbená výmluva?

"Promiň už má domluvenou jinou akci." Asi bych to nebral jako výmluvu, ale holý fakt. Když tuto větu říkám, tak je to z 99% pravda, že skutečně má jinou akci. Prostě jednou zadnicí na dvou karmašech člověk nemůže být..


Co bych nevzal do ruky?

Zaleží v jakých směrech to brát. Vezmu to z pohledu jaké zvíře bych nikdy do ruky nevzal. Do ruky bych nikdy nevzal myš, potkana, krysu a další tyto hlodavce. Samozřejmě taky pavouky všech typů. Nejhorší jsou takoví ti černí, co lezou např. na záchodech apod..


Ze kterého předmětu jsem propadal?

Toto se mi za celých 18 let, kdy jsem používal status student nestalo. Vždy jsem všechny předměty prošel. Ale je jedna zajímavost o kterou bych se mohl podělit. Moje první dvojka která mi přerušila sérii samých jedniček na vysvědčení, byla dvojka z tělocviku v šesté třídě. To bylo velmi vtipné vysvědčení..


Jídlo, které bych nejraději nejedl?

"KUKUŘICE" Tu vyloženě nemusím v jakékoliv úpravě (jediná úprava, která mi chutná je Popcorn). Nejhorší je to, že tato surovina se velmi často používá v GWkuchyni a to jak do různých barevných omáček, tak rizot a bůhví čeho dalšího. Mě to osobně mrzí, protože ty jídla jsou fakt skvěla, ale mi ta kukuřice úplně zkazí chuť celého jídla. Jinak mi chutná všechno a jsem rád za každé jídlo..


Co dělám pro své zdraví?

No je to smutné, ale téměř nic. Jak už jsem psal výše, tak provozuju všestranně turistiku, což určitě přispívá k lepšímu zdraví. Když už na mě leze nějaký ten vir, tak se ho snažím co nejdříve zahnat nějakou tou -icí. No a jinak standartně. Pro zdraví zubů pravidelná hygiena ráno a večer a ostatní standartní hygiena je také samozřejmostí..


V kolik obvykle vstávám a chodím spát?

Co se týká pracovních dnů, tak obvykle chodím spát okolo jedenácté večerní a vstávám dle toho jestli jdu do práce na krátkou nebo dlouhou. Když mám krátkou vstávám po půl šesté a když dlouhou tak po půl sedmé. O víkendu si vždycky večerku krapet protáhnu a ráno vstávám kolem osmé hodiny. (Vše odvíjí od toho jak jsou náročné pracovní dny.).


V kolik bych rád vstával a chodil spát, kdyby to záleželo jen na mně?

Kdybych vstával a chodil spát celý týden tak jako o víkendu, byl bych nadmíru spokojen :-).


Jaké nejsložitější jídlo umím uvařit?

Záleží z jakého úhlu pohledu je brána složitost. Je rozdíl mezi složitostí kdy je jídlo časově a pracovně náročné a potom jsou jídla kdy je složitost skryta ve správném ochucení. Co se týká té prvé varianty, tak to asi klasika řízek s bramborovou kaší (zde je časově náročná jak příprava řízku, tak příprava přílohy). Naopak z jídel kde záleží na ochucení je vždy největší problém s omáčkama. Z mého pohledu byla zatím nejtěžší rajská, tu dobře ochutit nebyla žádná sranda..


Jakou nejsložitější práci jsem kdy udělal?

Zase se to dá vzít z více pohledů. Ale já bych uvedl práci kdy jsem makal opravdu ve velmi stísněném prostoru a ještě mě jedna slečna z kapely za odměnu ... (radši nebudu říkat co). Jednalo se o opravu odpadního systému na Pohořské faře a je to pro mně silný zážitek dodnes. .


Nejoblíbenější večerníček?

No já má rád všechny ty staré poctivé večerníčky (nemusím ty nové), ale nejoblíbenější večerníček byl a dodnes je "Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka". Mezi další mé velice oblíbené patří "O zvířátkách pana Krbce", "Pat a Mat" a "Pohádky o mašinkách". Ze zahraničních titulu to je standard "Tom a Jerry"..


Jaké filmy mě nebaví?

Možná že to bude znít divně, ale nesnáším ty moderní rádoby scifi co zbožňujou teměř všichni. Např. Pán prstenů, Avatar, Matrix atd. No a taky moc nemusím takové ty animované věci jako je např. Shrek, Doba ledová, Madagaskar aj. Já mám nejradši a jsem vždycky nejvěrnější české klasice..


Co mě dokáže vytočit?

Mě nevytočí vůbec nic. Já jsem vždycky klidný jako želva. Jediné co mě možná někdy vytočí jsou moje vlastní chyby..


Co se mi honilo hlavou, když učitel tělocviku vyhlásil, že se poběží 1500m?

To jsem si vždycky řekl "Ještě že tak", protože když jsem si představil co horšího jiného se mohlo dělat (kotoul vpřed vzad, stojka, hvězda nebo skok přes kozu a mnohé další lákavé prostocviky), tak běh na 1500m byl opravdu perfektní. Nikdy jsem nedobíhal úplně poslední což bylo velice potěšující. No a vždycky jsem doběhnul a né došel, takže to mě taky vždycky vnitřně uspokojilo. .


Měl jsem někdy ve škole sníženou známku z chování, příp. ředitelskou nebo třídní důtku?

Nikdy jsem nedostal ani jedno z vyjmenováných napomenutí. No ale ve třetí třídě jsem chytl poznámku a to se mi opravdu stalo pouze ve třetí třídě. Důvodem poznámky bylo to, že jsem nebyl po zvonění ve třídě. Největší potupa celé této aféry byla v tom, že si musel člověk poznámku napsat do žákovky sám..


Složitá otázka na tělo - kteří 2 herci a 2 herečky se mi nejvíc líbí? (pozn. nutno vyplnit, protože v opačném případě bude doplněno dle úsudku administrátora, což je nepochybně horší varianta:-)

Tak otázka je určitě myšlena na herecký výkon. Otázka je velice těžká, ale asi z chlapů to bude Tom Hanks a Nicolas Cage. No a z hereček se mi nejvíc líbila a stále líbí Libuška Šafránková. Ta dokáže každou roli perfektně zahrát. No a nesmí zapomenout herečku, kterou znám i osobně a tou je Helenka Zámečníková. To je také velice dobrá a sympatická herečka. .


Vysněná dovolená?

Já můžu být na dovolené za kopcem a budu více spokojený než na dovolené někde u moře. Takže preferuju vždy dovolenou aktivní. Vysněná dovolená je pro mě Island nebo Norsko. Tyto dvě země mě velice lákají a chtěl bych je navštívit..


Oblíbená hra?

Nemůžu zapřít hráčskou vášeň ve hru "Osadníci z Katanu", kterou už provozuju téměř v pravidelných intervalech čtyři roky. Jinak jsem od mala velice hravé dítě a baví mě každá hra, když se hraje v dobré partě lidí..


Soutěžil jsem někde, třeba jako dítě? Vyhrál jsem nějakou soutěž?

No když jsem byl na nižším stupni na základce, tak jsem soutěžil v recitační soutěži, ale tam jsem neobsadil ani jeden stupeň vítězů. Pak si pamatuju, že jsem soutěžil s komiksem "Čtyřlístek", tam jsem vyhrál CDečko. A úplně nejlepší soutěž byla s pudingy Dr. Oetker, tam jsem vyhrál magnetku a tu máme na futrech dodnes..


Oblíbená pracovní činnost?

Celkově mě baví kutilství ve všech směrech, ale úplně nejvíce mám rád "Elektrikařinu". Už jako malý jsem se o tuto vědu velice zajímal a strkal hřebíky do zásuvky. Ačkoliv mé zaměstnání je úplně z jiného oboru, tak strašně rád se tomu vědnímu oboru věnuji jako hobby. .


Kdybych si mohl zahrát nebo zazpívat se světoznámou kapelou nebo interpretem, kdo by to byl?

Když jsme začal hrát před pár lety v GOODWORKU na baskytaru, splnil jsem si hráčský sen. Myslím si, že není důležité s jak vysoce známou kapelou člověk hraje, ale jak je to dobrá muzikantská parta a jak daná kapela umožňuje člověku růst. No a hlavně jak to člověka baví a mě to baví. Neříkám že hraju ve světoznámé kapele, to asi né, ale je to fajna kapela (spoluhráči jsou skvělý a člověk se od nich hodně naučí) a to mi stačí (nechci více) :-).


Oblíbená webová stránka?

"google.cz" tam člověk najde všechno co potřebuje najít. Když nevím přesnou adresu stránky, tak si to vygoogluju. No a zase abych nebyl úplně obecný, tak mám rád muzikantské stránky (např. goodwork.cz), antikvariáty (i když ty mám radši kamenné), stránky které používám v práci (např. akcie.cz) no a mnohé jiné :-).


Kam bych jel, kdybych měl neomezené finance?

První by se na mysl naskytla myšlenka cesty kolem světa, ale já nejsem úplně cestovatelský typ, takže bych nejel nikam. Kdybych měl neomezené finance, tak bych si postavil obrovský dům s velkým počtem prostorných místností, s obrovským sklepem a velkou půdičkou, s velkou zahradou a rozsáhlým ovocným sadem. Měl bych velkou rodinu a byl bych spokojený..


Co bych řekl, kdyby mě požádali o myšlenku do Youcat 3?

Tak bych řekl; že mě zrovna nic nenapadá co by už někdo někdy neřekl nebo nenapsal, ale až mi Bůh dá na mysl nějakou takovou světobornou myšlenku tak Vám ji tady milerád napíšu..
Fotky

 Zaslání vzkazu

Vaše zpráva:


Váš e-mail:Lukáš Theuer

Aktuality

O víkendu jsme byli na Valašsku

užili jsme si hromady sněhu a na cestách jsme se doslova prohrabávali.
Děkujeme, že jste za námi přišli a budeme se těšit, až se zase někde potkáme.

14.01.2019 | 16:32 hod.Přibyly nové koncerty

mezi nejnovější přírůstky patří např. Vacenovice, Frenštát p. R. a Dívčí Hrad. Další místa jsou rozjednaná.

Možná i vy můžete být tím správným člověkem, který bude klíčovým pro uspořádání koncertu ve vašem městě. Co vy na to? ;-)

11.12.2018 | 13:28 hod.Stále jsme otevřená skupina.

Máte-li velké odhodlání a zároveň kus hudebního nadání, nabízíme možnost rozšířit naše řady. Pak už je nutné jen najít odvahu a napsat nám. ....více

30.11.2018 | 19:40 hod.Plakáty

na aktuální koncerty si můžete sami stáhnout a jednoduše vytisknout. ....více

30.09.2017 | 16:42 hod.